Başkent’te Ajda Pekkan rüzgârı

Süperstar Ajda Pekkan, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın beş şehirde çok daha kapsayıcı etkinliklerle yaygınlaştırdığı Türkiye Kültür Yolu Festivalleri bünyesinde düzenlenen Başkent Kültür Yolu Festivali’nde sahne aldı.

Ajda Pekkan, CSO Ada Ankara’da gerçekleşen konserde geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Ankaralılar, Süperstar‘ın güzelliği ve sahne enerjisiyle adeta büyülendi. Konsere ‘Sihirli Aşk’ şarkısıyla başlayan usta sanatçı, ‘Vitrin’ ve ‘Ben Yanmışım’ı seslendirdikten sonra ‘Bir Günah Gibi’, ‘Kimler Geldi Kimler Geçti’, ‘Haykıracak Nefesim’, ‘Uykusuz Her Gece’ gibi unutulmaz şarkılarıyla sevenlerini müzikal bir yolculuğa çıkardı.

Straplez uzun bir elbiseyle hayranlarının karşısına çıkan 76 yaşındaki şarkıcı konserden karelerini ”Kültür ve Turizm Bakanlığının gerçekleştirdiği, “Ankara Kültür Yolu Festivali” Konserimizden ❤️” notuyla Instagram hesabından yayınladı.

Pekkan’ın karelerine aralarında Seda Sayan, Demet Sabancı, Sevim Emre Gencebay, Asuman Dabak, Simge Sağın, Melek Baykal gibi isimlerin de olduğu çok sayıda takipçisinden beğeni yağdı. Süperstar’ın kareleri saatler içinde binlerce beğeni aldı.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio