56 yaşında baba olan George Clooney ne hissettiğini açıkladı

İki Oscar ödüllü George Clooney, ailesiyle ilgili esprili anektodları paylaşmaya devam ediyor. 61 yaşındaki ünlü aktör George Clooney, eşi Amal Clooney (44) ile ikiz bebek beklediklerini ilk öğrendiğinde “korktuğunu” açıkladı.

People’ın haberine göre, cuma günü The Drew Barrymore Show’a katılan ABD’li oyuncu, 56 yaşında ikiz bebekleri olacağını öğrendiği anda büyük bir şaşkınlık ve korku yaşadıklarını söyledi.

Yaşından dolayı böyle bir korku yaşadığını belirten Clooney, yine de yola devam ettiklerini ve aile olduklarını sözlerine ekledi.

56 yaşında baba olan George Clooney ne hissettiğini açıkladı

“İTALYANCA’YI ÖĞRETTİK AMA BİZ KONUŞAMIYORUZ”

Daha önce de ailesiyle ilgili komik anılar anlatan Clooney, çocuklarına İtalyanca öğreterek nasıl bir hata yaptıklarını fark etmediklerini söylemişti.

“Korkunç bir hata yaptık. Onlara İtalyanca öğrettik… Ama biz İtalyanca konuşamıyoruz. Onları bize zarar verebilecekleri bir dille silahlandırdık ve ne dediklerini gerçekten bilmiyoruz,” şeklinde bir itirafta bulunan ünlü aktör, evde İngilizce ve Fransızca konuştuklarını da sözlerine eklemişti.

Lübnan asıllı İngiliz bir avukat olan Amal Clooney ile olan evliliğini 2014 yılından beri sürdüren ünlü aktörün bu evlilikten Alexander ve Ella isimli biri erkek biri kız ikiz çocukları bulunuyor.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio