Beyonce Giyilebilir Sanat Galası’na katıldı! Kızı Blue Ivy geceye damga vurdu

Dünyanın her yerinde geniş bir hayran kitlesi bulunan şarkıcı Beyonce, geçtiğimiz akşam Giyilebilir Sanat Galası’na katıldı. Galada tercih ettiği kıyafetle büyük beğeni toplayan ünlü ismin, ‘Renaissance’ albümü için tur yapacağı da ortaya çıktı. Geceye damga vuran isim ise yapılan açık artırmada bir çift küpe için dudak uçuklatan bir teklif veren Beyonce ve Jaz-Z’nin kızı Blue Ivy Carter oldu.

Meslektaşı Jay-Z ile 2008 yılında dünyaevine giren Grammy ödüllü şarkıcı Beyonce Knowles-Carter, önceki akşam Santa Monica’da yer alan Barker Hangar’daki 5’inci Giyilebilir Sanat Galası’na katılarak, göz alıcı bir görünüm sergiledi. R&B divası, ünlü bir markaya ait parlak pembe opera eldivenleri ile straplez siyah bir balık elbise giydi. Eşi de ünlü ismi bu gecede yalnız bırakmadı.

TURA ÇIKACAĞI AÇIKLANDI

Beyonce’nin son albümü ‘Renaissance‘ için tur yapacağı da bu galada ortaya çıktı. Gizemli bir kişi tur biletleri için 150 bin dolar teklif edip, yapılan açık artırmayı kazandıktan sonra; ünlü şarkıcının hayranları sosyal medyadan verdikleri coşkulu tepkilerle bu habere nasıl sevindiklerini gösterdi.

Galaya katılan diğer önemli konuklar arasında Chloe Bailey ve Halle Bailey, Andra Day, Courtney B. Vance ve Angela Bassett vardı. 41 yaşındaki Beyonce ve 52 yaşındaki Jay-Z’nin 10 yaşındaki kızı Blue Ivy Carter ise galada yapılan açık artırmanın en çok konuşulan ismi olmayı başardı.

BİR ÇİFT KÜPE İÇİN TEKLİF VERDİ

Bir habere göre; bir çift elmas küpe için 80 bin doların üzerine teklif veren Blue Ivy, o sırada açık müzayedeci olarak sahnede bulunan büyükannesi Tina Knowles-Lawson ve oyuncu Keke Palmer‘ı hayrete düşürdü.

Ancak Ivy’nin ağızları açık bırakan teklifine rağmen, Mielle Organics‘in kurucusu Monique Rodriguez; Beyonce’nin kızıyla kafa kafaya gitti ve sonunda 105 bin dolarlık, kendisine küpeleri kazandıran teklifi yaptı.

DAHA ÖNCE DE 19 BİN DOLAR TEKLİF ETMİŞTİ

Bu olay, Beyonce ve Jay-Z’nin en büyük çocuğunun her yıl düzenlenen etkinliğin lüks müzayedesinde ilk kez heyecan yaratması değil. 2019’da, henüz 6 yaşında olan Blue Ivy, o senenin Giyilebilir Sanat Galasında bir ürün için 19 bin dolar teklif etmişti.

“BU ÇOCUK BUGÜN BENİ YENEMEYECEK”

Ivy, Sidney Poitier’in akrilik tablosuna teklif vermiş ve gizemli bir rakiple savaşa girmişti. Bu gizemli rakibin ise bir çocuğa karşı ‘savaşa’ girdiğinden haberi bile olmayan 53 yaşındaki Tyler Perry‘den başkası olmadığı ortaya çıkmıştı. Teklif savaşını kazanan Perry, daha sonra NBC‘nin Today programına konuşarak şu ifadeleri kullanmıştı:

“Başka biri bana karşı teklif veriyordu ve kim olduğunu bilmiyordum. Sonra teklif veren kişiye doğru baktım ve onun Blue Ivy olduğunu gördüm! ‘Bu çocuk bugün beni yenemeyecek’ diye düşündüm. Bugün bir ders alacaksın küçük kız, bu tabloyu ben kazanıyorum!”

ÖZEL HAYATINI ALBÜMÜNE YANSITTI

Öte yandan İngiliz şarkıcı Adele’in geçen yıl çıkan ’30’ adlı albümünde boşanma sürecini anlatmasının ardından, Beyonce de özel hayatını geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan ‘Renaissance’ adlı albümüne yansıtmıştı. Ünlü isim, yeni albümündeki şarkılarında eşi Jay-Z’nin kendisini aldatması ve kız kardeşi Solange’in Jay-Z’ye saldırmasıyla ilgili mesajlar vermişti. Aslında Beyonce, 2016’da çıkardığı albümü ‘Lemonade’de eşinin sadakatsizliğini ilk kez vurgulamıştı. Şarkıcı Jay-Z de eşine ihanet ettiğini kabullenmişti.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio