Dünyaca ünlü isimlerin ‘Cadılar Bayramı’ kostümleri olay oldu

Pandemi sonrası ilk defa bu yıl eskisi gibi kutlanan Cadılar Bayramı, tüm dünyada sokakların renkli kostümlerle dolmasına sebep oldu.

Cadılar Bayramı, her yıl 31 Ekim’de kutlanan, pagan toplumlardan kalma bir etkinlik. Bu çılgın gelenek ise İskandinav toplumlarından yayıldı. Kışın gelmesiyle birlikte hayaletlerin çıkacağına inanan bazı topluluklar ‘hayalet savuşturma’ törenleri düzenliyorlardı.

İşte Cadılar Bayramı’nda bu törenlerin gelenek haline gelmesiyle günümüze kadar uzandı. Dünyaca ünlü isimler ise her yıl olduğu gibi bu yıl da Cadılar Bayramı’nı coşkuyla kutladı. Tuhaf ve cesur kostümler tercih eden ünlü isimler takipçilerinin dikkatini fazlasıyla çekti. İşte o kostümler…

Kylie Jenner bu Cadılar Bayramı’nda Korkunun ve dehşetin kraliçesi Elvira Karanlığın Kraliçe kostümüyle poz verdi. Jenner sosyal medya hesabında Elvira: Mistress of the Dark kostümleriyle verdiği pozları paylaştı.

Olivia Rodrigo da, Kendall Jenner’ın Cadılar Bayramı partisi için dışarı çıkarken küçük kırmızı bir elbise, siyah peruk ve rujla Betty Boop‘u canlandırdı.

Hailey Bieber  ise, Justin Bieber ile Vas J Morgan’ın Cadılar Bayramı partisine pembe çiçekli kostümü Katıldı.

 

Kendall Jenner

Paris Hilton

Kim Kardashian

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio