Aşk iddiaları alevlendi! Leonardo DiCaprio ve Gigi Hadid, Cadılar Bayramı’nı birlikte kutladı

Bir süredir aşk yaşadıkları iddia edilen Leonardo DiCaprio ile ünlü model Gigi Hadid cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Dünyaca ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio ile Gigi Hadid, New York’taki bir Cadılar Bayramı partisine birlikte katıldı. İkilinin samimi şekilde eğlendiği iddia edildi. İkili yeniden gündem oldu.

Son dönemde haklarında çıkan aşk haberleri ile gündemden düşmeyen Leonardo DiCaprio ve Gigi Hadid hakkıdan yeni bir iddia daha gündeme geldi. Magazin basınından düşmeyen dünyaca ünlü oyuncu Leonardo DiCaprio ve güzel oyuncu Gigi Hadid cephesinde yaşanan yeni gelişme “aşk” iddialarını yeniden gündeme getirdi.

GIGI HADID İLE LEONARDO DICAPRIO CADILAR BAYRAMI PARTİSİNDE EĞLENDİ

İkilinin Brooklyn’deki partiye, Gigi’nin kardeşi Bella, model Irina Shayk ve iş insanı Helly Nahmad‘la beraber aynı araçla gitti. Bir kaynak, ünlü aktörün korkutucu bir maskeyle partiye katıldığını ve grubun gece boyunca eğlendiğini aktardı.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio