Katar’da Düzenlenecek FIFA Dünya Kupası’na az kaldı

2022 FIFA Dünya Kupası, 21 Kasım – 18 Aralık 2022 tarihleri arasında Katar’da düzenlenmeye hazırlanıyor. 2 Aralık 2010’da yapılan oylama sonucunda, FIFA tarafından açıklanan ev sahibi ülke Katar olmuştu. Turnuvadaki maçlar, 5 farklı şehirde ve 8 farklı stadyumda oynanacak.

Katar Airways CEO’su Akbar Al Baker ve FIFA Başkanı Gianni mega etkinliğe sayılı günler kala Hamad Uluslararası Havalimanı’nda Katar Airways’in özel boyamaya sahip uçağının önünde bir araya gelerek sunulacak olan üstün kalite ve hizmetlere dikkat çekti.

Katar Airways Group Başkanı Akbar Al Baker şunları söyledi: “Hem Katar Airways’i hem de FIFA’yı temsil etmek ve Orta Doğu’da ilk kez düzenlenen FIFA World Cup’a ev sahipliği yapma konusundaki heyecanımız ve bağlılığımız için buradayız. Bu turnuvaya ev sahipliği yapmak bizim için büyük bir başarı ve dünya çapındaki taraftarı bir araya getirmeye ve onlara olağanüstü bir deneyim sunmaya hazırız.”

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio