Napoli, Fenerbahçe’den transfere doymuyor! İtalyan devinin şimdiki hedefi Arda Güler

İtalyan devi Napoli’nin Fenerbahçe’nin genç yıldızı Arda Güler’in 20 milyon Euro’luk serbest kalma bedelini ödeyeceği belirtildi.

Performansıyla göz dolduran genç yıldız Arda Güler, birçok takımın dikkatini çekerken o Avrupa devi Napoli resmi teklif için hazırlanıyor. Fenerbahçe‘den son dönemde Elif ElmasKim Min Jae gibi isimleri kadrosuna katan Napoli, bu kez gözünü Arda Güler’e çevirdi.

İtalyan basınında yer alan haberde, Napoli’nin, genç futbolcuya Avrupa’nın büyük kulüplerinden de ilgi olduğunu gördüğü ve elini çabuk tutarak transferi erkenden bitirmek isteyebileceği kaydedildi.

SERBEST KALMA MADDESİNİ ÖDEMEYE HAZIR

Napoli’nin Arda Güler’in serbest kalma bedelini ödeyeceği aktarıldı. Arda Güler’in sözleşmenin ilk yılında serbest kalma bedeli 20 milyon Euro. İkinci yılında bu rakam 25 milyon Euro’ya çıkıyor. Üçüncü sezonunda ise serbest kalma bedeli 30 milyon Euro olacak.

Öte yandan Lider Fenerbahçe evinde bu akşam saat 20.00’de Sivasspor’u ağırlayacak.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio