ABD’de konser veren Rafet El Roman’ın dansı olay oldu

Şarkıcı Rafet El Roman, Amerika’nın Teksas eyaletinin Houston kentinde konser verdi. Konserde Michael Jackson’ın efsane şarkısı ‘Beat It’ ile kendinden geçen Rafet El Roman, dansıyla sosyal medyada gündem oldu.

ABD‘de sahneye çıkan Rafet El Roman kendinden geçti! Dansıyla gündem oldu.

Şarkıcı Rafet El Roman, Amerika‘nın Texas eyaletindeki Houston kentinde sahneye çıktı. Sevilen ve hit olmuş şarkılarını hayranları için seslendiren ünlü şarkıcı unutulmaz bir geceye imza attı. Konserinde bir ara dans eden Rafet El Roman’ın o anları sosyal medyada paylaşıldı.

KONSERDE KENDİNDEN GEÇTİ

Konseri sırasında, Michael Jackson‘ın efsane şarkısı ‘Beat It’ ile kendinden geçen Rafet El Roman, dansıyla dikkat çekti. El Roman’ın dans ettiği anlarda hayranları ise çığlık atarak destek verdi. Ünlü şarkıcının dans performansı sosyal medyada gündem oldu.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio