Adam Levine ve Behati Prinsloo üçüncü bebeklerini bekliyor

Maroon 5 grubunun solisti Adam Levine ile evli olan ve şu sıralar üçüncü çocuğunu bekleyen Behati Prinsloo’dan yeni hamilelik pozları geldi.

Geçtiğimiz haftalarda ihanet skandalıyla sarsılan ünlü modelin, zor günleri geride bıraktığı görüldü. İki kızı olan Prinsloo, Instagram’dan yayınladığı karelerin altına, “Üç numaralı bebek yolda” diye yazdı.

32 yaşındaki Namibyalı model Behati Prinsloo, Kasım 2021’de dört kişilik ailelerini genişletmeyi düşündüklerini açıklamıştı. Güzel model verdiği bir röportajda şunları söyledmişt:

“İki çocuk istediğimizi her zaman biliyorduk ve iki yıl içinde iki çocuk doğurduğumda bunun yeterli olduğunu düşündüm. Ama aynı zamanda bir yandan da beş çocuk istiyorum ve bunu düşünmekten de kendimi alıkoyamıyorum. Dedikleri gibi asla asla deme! Kalabalık bir aile istiyoruz, bu yüzden ne olacağını asla bilemezsiniz. Kendimizi kaderin ellerine bırakıyoruz ve sınırlamıyoruz.”

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio