Jennifer Lopez, yeni albümünü duyurdu

Sosyal medyada hesaplarını karartan ve hatta Instagram’daki tüm paylaşımlarını silen Jennifer Lopez, yeni albüm duyurusuyla yeniden paylaşımlara başladı. JLo, This Is Me… Then isimli dördüncü albümünün piyasaya çıkışının 20. yılında da This Is Me… Now adını verdiği yeni albümünü duyurdu.

Jennifer Lopez’in sosyal medyadaki karartması, sanatçının “This Is Me…Now” adlı yeni müzik projesini duyurmasıyla son buldu.

Son zamanlarda özel hayatıyla dikkat çeken ve eski aşkı Ben Affleck ile evlenerek tüm dünyanın ilgisini çeken Jennifer Lopez bu defa da yeni projesiyle gündemde. Yıldız isim, geçtiğimiz günlerde tüm sosyal medya hesaplarında profil fotoğraflarını siyah bir resimle değiştirmiş ve hatta Instagram’daki tüm paylaşımlarını da kaldırmıştı. Lopez’in bu esrarengiz hareketini kimileri yeni projesi için olduğunu söylerken kimileri de özel hayatıyla ilgili dedikodular çıkarmıştı.

JLo, nihayet 25 Kasım’da yeni bir paylaşım yaparak söylentilere son verdi. “This Is Me… Now” isimli albümünü duyuran şarkıcının, bundan 20 yıl önce 25 Kasım 2002’de çıkardığı “This Is Me… Then” isimli albümünün yıl dönümünde ve benzer bir isimle albümünü duyurması ise dikkat çekti.

ALBÜMÜNDE YAŞADIKLARINI ANLATACAK

“This Is Me… Now”, Lopez’in son yirmi yılda kat ettiği duygusal, ruhsal ve psikolojik yolculuğu anlatacak. Albümde Lopez’in hayatı ve deneyimleri hakkında şarkılara yer verilecek. Ayrıca albümde yer alan otobiyografik hikayeler, 2023’te yayınlayacağı diğer kişisel projelerle devam edecek.

“This Is Me… Now”, ünlü şarkıcının zor geçen çocukluk yıllarına, başarısız ilişkilerine ışık tutacak. Hatta yeni albümdeki 13 single’dan “Dear Ben pt. II” ve “Midnight Trip to Vegas” isimli şarkılar Oscar ödüllü oyuncu Ben Affleck ile temmuz ayında yaptığı evliliğe gönderme olacak. Lopez, 2002’deki albümünde de Affleck için “Dear Ben” isimli bir şarkıya yer vermişti.

Bu yıl itibarıyla sekiz stüdyo albümü, bir remiks albümü, üç derleme albüm, bir film müziği, 65 single ve 12 promosyon single’ı yayınladı. Dünya çapında 15 milyar dinlenme ile 80 milyondan fazla sattı.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio