Buray LÖSEV’in sesine ses oldu

LÖSEV Lösemili Çocuklara ve kanser hastalarına umut olurken, sağlıklı ve mutlu yarınlar için el ele çalıştığı gönüllülerini de unutmadı. Dünya Gönüllüler Günü’nde LÖSEV Sağlık Kenti LÖSANTE Hastanesi’nde yüzlerce gönüllü ve iyileşen Lösemili Çocuklar hep bir ağızdan Buray ile sevilen şarkılarını seslendirdi.

 LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı, Dünya Gönüllüler Günü’nü sevilen şarkılarıyla gönüllere taht kuran Buray ile kutladı. ‘Bir Tuğla da Sen Koy’ kampanyası ile Türk halkının tuğla bağışlarıyla inşa ettiği Ankara’da bulunan LÖSEV Sağlık Kenti’nde geçtiğimiz gün yüzlerce LÖSEV gönüllüsü, iyileşmiş Lösemili Çocuklar, Gençler ve aileleri akşam saatlerinde biraraya geldi.

“Gönüllüler Bizim Gözbebeğimizdir” etkinliği önce LSV Eğitim Kurumları çocuklarının korosuyla başladı ardından da birbirinden güzel şarkılarıyla Buray katılanlara unutulmaz anlar yaşattı. LÖSANTE Hastanesi’nin Konferans Salonu sahnesinde 600’e yakın kişiye son dönemlerin en hit şarkılarını bir LÖSEV Gönüllüsü olarak seslendiren Buray’ın tüm şarkılarına LÖSEV Gönüllüleri ve gençleri büyük bir coşku ile eşlik etti.

ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ

LÖSEV’in sesine ses olan Buray’ın ‘İstersen’ isimli şarkısındaki “Sen iste dağları, sen iste yolları aşalım” mısralarına Buray ile beraber gönüllüler Lösemili Çocuklar için yüksek ses ve alkışlarla destek verdi. Dünya Gönüllüler Günü’nde Büyük LÖSEV Ailesi ile birlikte olmaktan çok mutlu olduğunu belirten Buray, “Birlikte hep tek yürek, kalbimizin güzelliği hiç bozulmasın. LÖSEV bizim için çok önemli bir yerde. Beni bu gece misafir eden sizlere çok teşekkürler” dedi. LÖSEV, gönüllü ve gençlerine bu güzel geceyi yaşatan Buray’a LÖSEV Yaşam Sertifikası takdim ettikten sonra Lösemili Çocukları ve gençleri sahneye davet ederek hep bir ağızdan LÖSEV Marşı seslendirildi.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir