Flo’nun reklam yüzü Cemre Baysel favori ürünlerini tüketicinin beğenisine sundu

Oyuncu Cemre Baysel, Flo markasının reklam ve kampanya yüzü oldu. Hayatın birçok alanında tercih edilebilecek model alternatifleri şirketin web sitesinde ve Flo mağazalarında Cemre Baysel’in seçimleriyle tüketiciyi bekliyor

Flo‘nun reklam yüzü Cemre Baysel favori ürünlerini tüketicinin beğenisine sunarken, oyuncunun trendler ile uyum yakalayan seçimleri mağazalarda birçok model alternatifiyle tüketiciyi bekliyor.

Flo’dan yapılan açıklamaya göre şirket, teknolojik gücü ve yenilikçi bakış açısıyla tasarladığı yepyeni alışveriş deneyimini yeni marka yüzü Cemre Baysel ile tanıttı. Sneakerdan çizmeye, yumuşacık ev pandufundan bota uzanan birçok model alternatifi Cemre Baysel’in favorilerinde yer alırken, pudra, siyah, beyaz, bej, haki ve hardal tonlarıyla öne çıkan modelleri renkli şerit ve kalın taban detayları süslüyor.

Ev kombinlerinin vazgeçilmez parçası panduflar yumuşacık taban yapısıyla adımlarda konforu ve sıcaklığı hissettiriyor. Ofise giderken, doğa yürüyüşlerinde, hafta sonu etkinliklerinde, özel bir davete katılırken ve hayatın birçok alanında tercih edilebilecek model alternatif bulunmaktadır.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir