Emily Ratajkowski terapi görüyor

Kendisini kadın hakları aktivisti olarak tanımlayan ABD’li model Emily Ratajkowski’nin dört yıllık eşi Sebastian Bear-McClard’dan ihanet yüzünden ayrıldığı ortaya çıkmıştı. Ünlü model şimdi ise ihanet nedeniyle oluşan terk edilme korkusuyla başa çıkmaya çalışıyor.

4 yıllık kocası Sebastian Bear McClard‘dan temmuzda ayrılan ABD’li manken Emily Ratajkowski (31) ‘terk edilme korkusu’ ile başa çıkmak için ‘uzun süredir’ terapi gördüğünü söyledi. Ünlü manken bir süredir komedyen Pete Davidson ile ilişki yaşıyor.

Emily Ratajkowski, geçtiğimiz günlerde de son dönemlerde ‘gerçekten korkutucu’ bir kilo kaybı yaşadığını ve yaklaşık 45 kiloya kadar düştüğünü açıklamıştı.

Model, ‘High Low‘ adlı podcast programında konuşarak, “Bence travma vücutta yaşıyor” demiş ve eklemişti: “Benim tecrübem bu yönde. Gerçekten kötü olduğumda çok fazla kilo veriyorum. Yakın bir zamanda 45 kiloya kadar düşmüştüm ve bu gerçekten çok korkutucuydu.”

O zamandan beri tekrar kilo aldığını belirten yıldız, “Kilo alıp vermek, mutlu olup olmadığımı bilmemi sağlıyor” demişti.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir