Dünya Kupası’nda herkes tarafından merakla beklenen final sonunda netleşti

2022 Dünya Kupası’nda hafta sonu final heyecanı yaşanacak. Arjantin – Fransa finali Lusail Stadyumu’nda oynanacak. Hırvatistan ve Fas üçüncülük maçında ise Uluslararası Halife Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek.

Tarihte ilk kez Kasım-Aralık ayları arasında düzenlenen Dünya Kupası’nda herkes tarafından merakla beklenen final sonunda netleşti.

Hırvatistan Fas 2022 Dünya Kupası 3.’lük maçı için artık geri sayım başlamış durumda. Modric ile Ziyech‘in düellosuna sahne olacak. Hırvatistan Fas maçı, yarın 18:00’de Uluslararası Halife Stadyumu‘nda karşı karşıya gelecek.

2022 Dünya Kupası yarı finalinde Fransa, Fas’ı 2-0 mağlup ederek finalde Arjantin’in rakibi oldu. Arjantin ile Fransa, Dünya Kupası tarihinde 4. kez karşı karşıya gelecek. 2018 Dünya Kupası’nda ise Fransa son 16 turunda karşılaştığı Arjantin’e evine göndermişti.

2022 Katar Dünya Kupası‘nda final maçı Lusail Stadyumu‘nda 18 Aralık Pazar akşamı saat 18:00’de oynanacak.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio