Diana Birgen, Ukrayna’ya destek için şarkı yaptı

Mehmet Birgen’in Ukraynalı eşi Diana Birgen, Rusya’yla savaşan Ukrayna Silahlı Kuvvetleri için şarkı yaparak, 10 aydır savaşan askerlere moral desteği verdi.

Bodrum’daki yüzen disko Catamaran’ın sahibi Mehmet Birgen’in Ukraynalı eşi Diana Birgen, halkına destek için şarkıcı oldu. 2016’da 12 yıllık eşi Dilek Birgen’den boşanan Mehmet Birgen, gönlünü eski Ukrayna Güzeli Diana Osypenko’ya kaptırmıştı. Kısa bir flörtün ardından geçtiğimiz yıl nikâh masasına oturan çift, aralarındaki 45 yaş farkla adından söz ettirmişti.

Diana Birgen, Ukrayna’ya destek  için şarkı yaptı

Diana Birgen, Rusya savaşı nedeniyle zor günler geçiren halkı için Türkiye’de yardım seferberliği sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Sığınmacılar ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği, UNICEF, Kızılay ve Ukrayna Türkiye Büyükelçiliği’nin düzenlediği toplantıda bir konuşma yapan Birgen, Türkiye’ye göçmek zorunda kalan Ukraynalıların sorunlarını dile getirdi.

Birgen, bir tane de rap şarkısı yayınlayarak, Ukrayna Silahlı Kuvvetleri’ne moral desteği verdi. Kendi yazıp bestelediği şarkıya klip de çeken Diana Birgen, klibi Ukrayna Silahlı Kuvvetleri’nin milli gününde yayına koydu. Mehmet Birgen de eşinin klibini sosyal medya hesabında paylaşarak duyurusunu yaptı.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir