Kylie Jenner set hallerini paylaştı

Kylie Jenner set hallerini sosyal medya hesabından paylaştı. Jenner’ın az makyajlı pozu olay oldu.

ABD‘li kozmetik milyarderi Kylie Jenner (25), yeni kampanya çekiminin setinden görüntüler paylaştı. “Sette sessizim” notu düşen Jenner, az makyajlı haliyle yeni makyaj koleksiyonuna dair ipucu vermedi.

Sadece atlet ve külot ile poz veren Jenner, ikinci çocuğundan sonra ‘daha muhafazakar‘ giyinip giyinmeyeceği sorusuna “Böyle bir niyetim yok, halen çıplaklık çağımdayım” yanıtını vermişti.

Kylie Jenner Kimdir?

Kylie Kristen Jenner (10 Ağustos 1997; Los Angeles, Kaliforniya) iş insanı, model ve televizyon kişiliği. Kylie Cosmetics isimli makyaj markası ve KylieSkin isimli cilt bakım ürünleri markasının kurucusu ve sahibidir. E! televizyon kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol almaktadır. 2019 yılında, Forbes Dergisi’nin açıkladığı listede 1 Milyar Dolar servetiyle dünyanın en genç milyarderi olmuştur.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio