Leonardo DiCaprio, 23 yaşındaki Victoria Lamas ile görüntülendi!

Dünyaca ünlü oyuncu Leonardo Dicaprio, model Gigi Hadid ile aşk yaşadığı iddialarına rağmen geçtiğimiz gece aktris Victoria Lamas ile görüntülendi. 25 yaşından büyüklerle aşk yaşamama geleneğini bozmamış gibi görünen ve bir mekan çıkışı ikonik filmi ‘Titanik’ çekildikten 2 yıl sonra dünyaya gelen Lamas ile arabaya binen DiCaprio’nun gülümsemesi de dikkatlerden kaçmadı.

Beş yıldır aşk yaşadığı Camila Morrone ile güzel modelden 22 yaş büyük olan ABD’li aktör Leonardo DiCaprio‘nun, geçtiğimiz haftalarda yollarını ayırdıkları ortaya çıkmıştı. Ünlü isme yakın kişiler, Leo ve Camila’nın son zamanlarda birbirlerinden uzaklaştığını ve ikilinin kötü bir şekilde ayrılmadığını söylemişti.

Bu ayrılık, Hollywood yıldızının 25 yaşın üzerindeki bir kadınla asla halka açık bir şekilde ilişki yaşamadığı söylentilerini de güçlendirmiş olmuştu. Ayrılığın ardından sosyal medya kullanıcılarının Oscar ödüllü oyuncunun 25 yaşın üzerindeki kadınlarla aşk yaşamadığını savunmalarına rağmen, Leonardo DiCaprio’nun 27 yaşındaki süper model Gigi Hadid ile romantik bir bağ kurduğu iddia edilmişti.

PARTİDE GÖRÜNTÜLENDİLER

DiCaprio ve Hadid, bu söylentilerin ardından New York‘ta bir partide yakınlaşırken görüntülenmişti. İkili, gürültülü partinin ortasında sohbet etmeye çalışırken birbirlerine doğru eğilmiş bir şekilde fotoğraflanmıştı.

Bu, Hollywood yıldızının 25 yaşından büyük olan bir kadınla aşk yaşadığı ilk sefer olarak basına yansımıştı. Ayrıca adının birlikte anıldığı kadınlar arasında çocuğu olan tek kişi de Gigi Hadid’di.

BİRLİKTE ARABAYA BİNDİLER

Tüm bunların ardından 48 yaşındaki Leonardo DiCaprio, süper model Gigi Hadid ile aşk yaşadığı yönündeki spekülasyonlara rağmen; 23 yaşındaki aktris Victoria Lamas ile samimi bir şekilde objektiflere takıldı.

Son yıllarda 25 yaşından büyük kimseyle çıkmamasıyla ün yapan Oscar ödüllü oyuncu, aktör Lorenzo Lamas’ın kızı olan ve DiCaprio’nun 1997 yapımı ikonik filmi Titanic‘in gösterime girmesinden iki yıl sonra doğan Victoria ile bir arabaya binerken görüldü.

“YALNIZ DEĞİLLERDİ”

The Birds Street Club‘dan ayrı ayrı çıkan ikili, birlikte bir arabaya binerken DiCaprio’nun gülmesi dikkat çekti.

Hollywood yıldızına yakın bir kaynak, Leo ve Victoria’nın birlikte olmadığı konusunda ısrar ederek; “Bu, birçok insanın bir arada olduğu bir grup yemeğiydi. Arabada da yalnız değillerdi” açıklamasını yaptı.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir