Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cristiano Ronaldo’nun yeni adresini duyurdu!

Futbola olan ilgisi yakından bilinen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum’da düzenlenen programda Cristiano Ronaldo transferi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Cristiano Ronaldo aldığım bilgilere göre Suudi Arabistan’a gidiyor’ dedi. Yıldız oyuncunun yıllık alacağı ücret yaklaşık 200 milyon Euro olacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Üniversitesinde düzenlenen programda gençlerle buluştu. Futbola olan ilgisi bilinen Recep Tayyip Erdoğan, dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile ilgili de konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Portekiz Milli Takımı ile Dünya Kupası çeyrek finalinde Fas‘a yenilerek elenen ve Manchester United tarafından sözleşmesi feshedilen Cristiano Ronaldo’nun yeni adresiyle alakalı olarak flaş bir açıklama yaptı.

”ALDIĞIM BİLGİLERE GÖRE…”

Ronaldo’nun Suudi Arabistan’a gideceğinin bilgisini aldığını dile getiren Erdoğan, “Ronaldo’yu harcadılar. Ronaldo’ya siyasi yaptırım uyguladılar. Ronaldo gibi bir futbolcuyu kalkıp ikinci yarıda oyuna sokmak, son 15 dakika oyuna sokmak, psikolojisini ve enerjisini alıp götürdü. Artık Ronaldo aldığım bilgilere göre Suudi Arabistan’a gidiyor. Filistin davasına sahip çıkan biridir Ronaldo” dedi.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio