Yılbaşı konserinde Teoman’dan olay gönderme

2022’nin son konserini Bodrum Belediye Meydanı’nda düzenlenen yılbaşı etkinliğinde veren ünlü şarkıcı Teoman olay bir göndermede bulundu. Saatler 00.00’ı gösterdiğinde kendisini izlemeye gelenlere yeni yıl mesajı veren Teoman konuşmasının sonunda ‘jelibon’ göndermesi yaptı.

Kendisini izlemeye gelenlere 2023 yılının mutlu, sağlıklı ve başarılı geçmesini dileyen şarkıcı konuşmasında, “Biraz önce Lozan Antlaşması’nın 100. yılını doldurduk, artık jelibonları çıkartabiliriz” ifadelerini kullanarak eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e gönderme yaptı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Sözcü gazetesi yazarı Murat Muratoğlu’nun “Adana’da bulunan petrolden sonra, Adıyaman’da arama çalışması yapılan iki kuyuda 6 milyar dolarlık jelibon rezervlerine rastlandı…” tweetini ciddiye almıştı.

Gökçek, konuk olduğu programda Muratoğlu’nun “6 milyar dolarlık jelibon rezervi” paylaşımını şu sözlerle anlatmıştı: “Araştırmış bulmuş ve kapatmışlar. Buralarda petrol olduğu ortaya çıkıyor. Bugüne kadar bunları araştırtmamışlar bile. Şimdi hepsini teker teker buluyor. Sadece Adana’da bulduğu 1 milyar. Adana’da yeni bir şey daha bulmuşlar. Bugün gazetede okudum. Ne anlama geldiğini de bilmiyorum. İtiraf edeyim. Araştıracağım ki bileyim. Onun adı var. Çocuklar yer ya. Jelibon. Jelibon bulunmuş. Ne demek jelibon bilmiyorum. Yeraltında 6 milyar dolarlık jelibon bulunmuş. Bu ne anlama gelmiyor bilmiyorum. Bugünkü medyaya baktım. (Fake falan olmasın başkanım? sorusu üzerine) Hayır fake değil. Resmî şey. Arka arkaya bulunuyor.”

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio