Ünlü müzik grubu Foo Fighters’tan hayranlarını sevindiren haber

Davulcuları Taylor Hawkins’i geçtiğimiz mart ayında kaybeden ünlü grup Foo Fighters, performanslarına devam etmeye karar verdiklerini açıkladı.

Ünlü müzik grubu geçtiğimiz mart ayında arkadaşları ve davulcuları Taylor Hawkins’in trajik ölümüyle sarsıldı. Hawkins’in hayranları ve müzik dünyasından arkadaşları müzisyenin ölümüyle şoke olurken, Foo Fighters da yeniden performans göstermeye devam edip etmemeyi düşünmeye başladı.

Sevilen davulcunun kaybı, grubu geleceklerini sorgulamaya itti; ancak nihayet grubun hayranları rahat bir nefes alabilir. Foo Fighters Twitter’da yayınladıkları bir mesajla performans göstermeye devam edeceklerini açıkladılar.

Grup, açıklamalarında şu satırlara yer verdi:

“Grubumuzun gördüğü en zor ve trajik yıla veda ederken, en çok sevdiğimiz ve değer verdiğimiz insanlar ve sevilenler için ne kadar minnettar olduğumuzu hatırlıyoruz. Foo Fighters, müziğin iyileştirici gücünü ve yaşamın devamını temsil etmek için 27 yıl önce kuruldu. Ve son 27 yıldır hayranlarımız dünya çapında bir topluluk, en karanlık zamanları atlatmamıza yardımcı olan özverili bir destek sistemi oluşturdu. Taylor olmadan, asla şu anda olduğumuz grup olamazdık, ileride farklı bir grup olacağımızı biliyoruz. Taylor’ın sizin için ne ifade ettiği kadar sizlerin de, yani hayranların, Taylor için ne ifade ettiğinizi biliyoruz. Ve sizi tekrar gördüğümüzde -ki yakında göreceğiz- her gece ruhen hepimizle orada olacağını biliyoruz.”

Grup, Eylül ayında Hawkins’i konserlerle anmak için bir araya geldi. İlk konser, 3 Eylül’de Londra’daki Wembley Stadyumu’nda ve yıldızlarla dolu bir şovla gerçekleşti. İkinci konser, 27 Eylül’de Los Angeles’ta The Kia Forum’da gerçekleşti ve sahnede yine Miley Cyrus ve Pink’ten Dave Chappelle ve Brian May’e kadar pek çok ünlü isim yer aldı.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio