Brad Pitt ve Ines de Ramon Meksika tatilde

Oscarlı aktör Brad Pitt üç aydır birlikte olduğu mücevher tasarımcısı Ines de Ramon ile tatile çıktı. Çift Meksika’nın Cabo sahilinde görüntülendi.

Ramon üstsüz güneşlendiği tatilde ikilinin 40 yıllık çiftmiş gibi rahat hareket etmesi dikkat çekti. Brad Pitt ve yeni aşkı Ines de Ramon , tomurcuklanan aşklarının ortasında bir yıl başı tatilinde güneşlendiler .

Pitt ve de Ramon, birbirlerini keşfetmeye devam ederken , ortak ilgi alanları üzerinde yakınlaşıyorlar. Yakınlarından bir kişi, ” Los Angeles’ta sanat gösterilerine katılıyorlar ve onun evinde müzik çalıyorlar ve film izliyorlar.

Onun için yemek pişiriyor, çalışıyorlar ve yürüyüşe çıkıyorlar, ikisinin de sahip olduğu projeleri gözden geçiriyorlar ve birbirlerinden fikir alışverişinde bulunuyorlar.” dedi.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio