Akşener seçim için start verdi

Geçtiğimiz günlerde kalbinde ritim bozukluğu yaşayıp hastaneye kaldırılan ve bir gece müşahede tutulan İYİ Parti lideri Meral Akşener seçimler için çalışmaların startını verdi. Akşener’in lider iletişim kampanyası başladı. İYİ Parti liderinin sosyal medyadan paylaştığı videoda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve adalet vurgusu dikkat çekti.

2023 seçimleri öncesinde, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener‘in lider iletişim kampanyası başladı. Dün “Adalet, Ciddiyet, Samimiyet, Merhamet, Cesaret, Millet, Liyakat ve Başbakan” vurgularıyla Akşener’in 28 yıllık aktif siyaset hayatının getirdiği devlet insanı anlayışına işaret edilen afişler yayımlanırken bugün de dikkat çeken bir video paylaşıldı.

“DEVLETE ADALET YAKIŞIR”

İYİ Parti lideri Meral Akşener’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “20 yıldır ülkemizi esir alan bu adaletsiz düzeni; milletimizle birlikte, sandıkta değiştireceğiz! Çünkü Devlete Adalet Yakışır!” ifadeleri kullanıldı.

ADALET VE İMAMOĞLU VURGUSU

Akşener’in yayımladığı videoda İstanbul Sözleşmesi, birden fazla maaş alan bürokratlar, sosyal medya yasası ve seçim sandığı güvenliğine vurgu yapıldı. Videoda ayrıca hapis cezası alan ve siyasi yasak getirilen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na da değinildi ve adalet vurgusu yapıldı.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir