Gülşen’den zamlı ilk konser

Popçu Gülşen bugüne dek 600 BİN TL aldığı konser ücretimi 1 milyon Tl’ye çıkarmıştı. Zamlı fiyattan ilk sahnesi 11 Şubat gecesi Volkswagen Arena’da gerçekleştirecek. Gülşen renkli bir sahne şovu da hazırladığı bu konserden 1 milyon TL alacak.

Sanatçı Gülşen, 11 Şubat’ta İstanbul’da sahneye çıkacağını duyurdu. “O akşam olacaklar için heyecanlıyım” dedi. Serbest bırakıldıktan sonraki ilk büyük halk konserini yılbaşında İzmir’de düzenleyen sanatçı Gülşen, son olarak İstanbul’da dinleyiciyle buluşacağını açıkladı.

Volkswagen Arena‘da dinleyiciyle buluşacak olan Gülşen, biletleri önceki gün satışa çıkan konserle ilgili paylaşımında şunları söyledi:

“Büyük İstanbul kavuşmamız 11 Şubat’ta Volkswagen Arena’da. Nasıl özledim ve nasıl heyecanlıyım o akşam olacaklar için. geriye sayım başlasın!”

NE OLMUŞTU?

Gülşen, Nisan 2022’deki bir konserinde imam hatiplilere yönelik sözlerinin kaydedilip sosyal medyada yayınlanmasının ardından hedef gösterilmiş ve Ağustos 2022’de tutuklanmıştı. Dört gün Bakırköy Cezaevi’nde kalan şarkıcı “konutu terk etmeme adli kontrol şartıyla” tahliye edilmişti.

Serbest kaldıktan sonraki ilk büyük konserini yılbaşında İzmir Gündoğdu Meydanı’nda veren şarkıcı, “Sizi çok özledim. Hepinizi özlemle kucaklıyorum. İnanılmaz heyecanlıyım çünkü çok önemli bir akşam hem benim hem sizin için” demişti.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio