Yaşıtları sahada Arda Güler kenarda

Gaziantep deplasmanında kritik bir galibiyet alan Fenerbahçe’de, 3 puandan daha çok Arda Güler konuşuldu.  Güler’i oturtmak “ağır futbol kusuru”dur. Şeklinde eleştirilere neden oldu. 

Arda’nın Avrupa’daki yaşıtları Gavi ve Garnacho harikalar yaratırken, kendisinin süre alamaması tartışma yarattı.

Önce ligde Atletico Madrid’i 1-0 yenen Barcelona, sonra da İspanya Süper Kupası’nda Real Madrid’i 3-1 ile devirdi. Gavi, bu iki karşılaşmada toplam 3 asist yaptı, 1 gol attı. 2004 doğumlu oyuncu, Arda’dan sadece 6 ay daha büyük.

Manchester United’da Erik ten Hag’ın son dönemde forma şansı verdiği ve Arda’dan 7 ay büyük olan Garnacho, Manchester derbisinde son 20 dakika oyuna girdi ve Rashford’un attığı golün pasını verdi.

Barça’da, Teknik Direktör Xavi yönetiminde bin 506 dakika süre alan Ağustos 2004 doğumlu Gavi, 1 gol attı, 5 asist yaptı. Arda Güler ise Fenerbahçe’de 14 resmi maçta 312 dakika süre alırken 3 gol attı, 1 asist yaptı.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio