Angelina’nın izini satıyor

Oscarlı aktör Brad Pitt, eski karısı Angelina Jolie ve altı çocuklarıyla yaşadıkları malikaneyi satışa çıkardı. 1994’te 1.7 milyon dolara aldığı eve 40 milyon dolara alıcı arıyor. Pitt, 2016’da Jolie’den ayrılana kadar ailesiyle Los Feliz‘deki bu evde yaşıyordu. Pitt, kasımdan bu yana mücevher tasarımcısı Ines de Ramon ile birlikte.

ABD’li şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez, geçen yaz evlendiği Ben Affleck  ile yeni hayatının ‘rüya’ gibi geçtiğini söyledi. “Aynı eve taşındık, çocuklarımız da bizimle yaşıyor. Benim için duygusal bir geçiş oldu” dedi. Çift, 2004’te evliliğin kıyısından dönüp 2021’de barışmıştı.

ÖPÜŞME İTİRAFI

Jennifer Lopez, 2003’teki MTV Ödülleri’nde Britney Spears ile birlikte Madonna‘yla sahnede öpüşmeye hazırlandığını, ancak film çekimleri için Kanada’da kalınca bu şovun Christina Aguilera‘ya devredildiğini açıkladı. Madonna sahnede Britney Spears ve Christina Aguilera ile öpüşmüştü.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio