Yeni ‘Nihal’ Helin Kandemir: Gurur duyuyorum

2008-2010 yılları arasında yayınlanan ve başrollerini Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaştığı efsane dizi Aşk-ı Memnu “Bihter” adıyla film oluyor. Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde olduğu Aşk-ı Memnu dizisinin film olacağı gündeme bomba gibi düşmüştü. TAFF Pictures imzalı filmde Bihter’i Farah Zeynep Abdullah canlandıracak. Behlül başta olmak üzere diğer roller için görüşmeler sürüyor.

Hazal Kaya, aile dostu Ceyda Düvenci’nin  “Bambaşka Sohbetler” programına konuk olmuş ve “Bihter” adıyla yeniden çekilecek olan “Aşk-ı Memnu” filmini ve yeni Nihal’i kimin canlandıracağını çok merak ettiğini açıklamıştı.

Filmin yeni Nihal’i için genç kuşağın en yetenekli oyuncuları arasında yer alan Helin Kandemir’le anlaşıldı. Helin Kandemir ‘Re Touch Mag’ dergisine röportaj verdi.

”Hayatın bana açabileceği ve benim kendime katabileceğim hiçbir kapıyı kapatmak niyetinde değilim. Sevgi hep ana malzememdir. Sevmediğim hiçbir şeyi ve kimseyi hayatımda tutmam. Hırslı bir insan değilim. Duygularımla hareket ederim. Hayat inanılmaz bir yolculuk ve ben her anın tadını çıkarmaya çalışıyorum. Yaşımın ve heyecanımın getirdiği enerjiyi doğru yöne aktardığım için kendimle gurur duyuyorum. Modayı takip etmiyorum. Bize dikte edilen güzellik standartlarından da ciddi anlamda korkuyorum.”

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio