Fenerbahçe kafilesi Adana’da

Adana Demirspor maçı için Adana’ya giden Fenerbahçe kafilesini, sarı lacivertli taraftarlar yoğun bir ilgiyle karşıladı. Sarı-lacivertli taraftarların en çok ilgiyi gösterdiği futbolcu ise genç isim Arda Güler oldu. Karşılamada iki Adana Demirsporlu taraftarın da bulunması dikkat çekti. 

Spor Toto Süper Ligin 22. haftasında Adana Demirspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Fenerbahçe kafilesi, Adanaya geldi. Sarı-laciverli ekibi, havaalanında taraftarları coşkuyla karşıladı. Karşılamada iki Adana Demirsporlu taraftarın da bulunması dikkat çekti.

Ligde son olarak sahasında Kasımpaşayı 5-1 yenen Fenerbahçe, yarın oynayacağı Adana Demirspor maçı için kente geldi. Sarı-lacivertli ekibi, saatler öncesinden Adana Şakirpaşa Havalimanı’na gelen taraftarlar coşkuyla karşıladı.

Uzun süre tezahürat yapan taraftarlar, futbolcuları görünce sevgi gösterisinde bulundu. Sarı-lacivertli taraftarların en çok ilgiyi gösterdiği futbolcu ise genç isim Arda Güler oldu.

Karşılamaya gelen 2 Adana Demirspor taraftarı ise dikkat çekti. Karşılamanın ardından Fenerbahçe kafilesi havalimanından ayrılarak konaklayacağı otele gitti.

Öte yandan 3 büyük kulübün 1 Haziran-30 Kasım 2022 dönemine ait mali tabloları çarpıcı rakamlar içeriyor.  Aylık finansal tablolara göre  Fenerbahçe Kulübü hem gelir ve hasılatta hem de borçta lider olurken, negatif özsermayede ise Beşiktaş başı çekiyor.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir