Romay’ın üyeleri Türkiye’ye hayran kaldı

Romay, Antalya’da 40 bin kişinin izlediği unutulmaz bir konsere imza attı. Romay’ın üyeleri Brianna, Kate Linn ve Monoir, Romanya’dan erken gelerek dinlenme şansını buldu. Şarkıcılar Türkiye’ye hayran kaldı.

Geçtiğimiz gün Antalya‘nın büyük cazibe merkezlerinden birisi olan ‘The Land Of Legends Theme Park’ da yaklaşık 40.000 kişinin izlediği unutulmaz bir konser yaşandı. Romay‘dan konser için Antalya’ya gelen Brianna, Kate Linn ve Monoir kendilerini izlemeye gelenlere unutulmaz bir gün ve gece yaşattılar. Günler öncesinden biletleri tükenen konserin otel doluluğuna katkısı çok oldu. Romanya’dan gelen ve konser öncesi Tema Park’ta keyifli anlar yaşayan sanatçılar, Ocak ayında böylesi sıcak bir havayla karşılaşınca da günlerini dolu dolu yaşamayı ihmal etmediler.

Daha Önce Böyle Bir Kalabalığa Konser Vermedik

Kendi ülkeleri de dahil olmak üzere dünyanın farklı ülke ve şehirlerinde konserler veren sanatçılar, daha önce böyle bir kalabalığa konser vermediklerini ve konser öncesinde yoğun ilgi karşısında hem çok heyecanlandıklarını ve bir o kadar da şaşırdıklarını söylediler. Ayrıca Türkiye’ye büyük bir sevgi duyduklarını söyleyen Romanyalı sanatçılar, ” Türkiye gerçekten muhteşem bir ülke. Her bölgesinde farklı bir mevsim yaşayabiliyorsunuz. Ama en önemlisi insanları gerçekten çok sıcakkanlı ve misafirperver. Gerçekten bunu tüm kalbimizle söylemek isteriz ki, kendimizi ülkemizde gibi rahat ve konforlu hissettik. “ açıklamalarında bulundu.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio