Şok iddia! Hadise ve Icardi sevgili mi?

Geçtiğimiz günlerde 4 aylık evliliğini bitirmiş şarkıcı Hadise’nin Galatasaray’ın yıldız futbolcusu İcardi ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Güzel şarkıcı Hadise geçtiğimiz zamanlarda Mehmet Dinçerler ile evlenmiş, 4 ay sonra boşanmıştı. Hadise ise dün oynanan GalatasarayÜmraniye maçına izlemiş ve bu durum ,“Yeni sevgilisi futbolcu mu?” yorumlarına neden olmuştu.

Gelen yorumlar üzerine bugün yayınlanan Söylemezsem Olmaz programı sunucularından Ebru Şancı ortaya bomba bir iddia attı.

Şancı, Icardı ve Hadise’nin aşk yaşadığını iddia etti. Şancı; “Bilgiyi aldığım yer çok netti. Bir futbolcunun eşi laf arasında söylemişti. İki taraf da bekar ola biletesi olan bir şey. Biri Hadise biri Galatasaray’ın yıldızı Icardi. Hadise, geçen haftalarda Icardi’den hoşlandığını, tanışmak istediği sinyalini veriyor. Hadise’yi daha önce bir maçta görmemiştik. Maçta da çok eğleniyor. Icardi de çapkınlığıyla bilinir. Icardi’nin ikinci eşi takım arkadaşının eşiydi” dedi.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio