Beyonce’in turne pozuna beğeni yağdı

Dubai’de lüks bir otel açılışında verdiği konserden saat başı 24 milyon dolar kazanan Beyonce, ilk kez dünya turnesine çıkıyor.

Sosyal medya hesabından turne pozu paylaşan Beyonce’in iddialı karesine dünyanın dört bir yanından beğeni yağdı. Biletler yarın satışa çıkacak.

Popun kraliçesi’ Beyonce (41), yedi yıl sonra ilk dünya turnesine çıkıyor. Beyonce, 10 Mayıs’ta İsveç’te başlayacak ‘Renaissance‘ isimli turnesi için 43 ayrı konser tarihi paylaştı.

Biletler 7 Şubat’ta satışa çıkacak. Turne duyurusunu camdan at üzerinde kristallerle bezeli bir bikiniyle verdiği pozla yapan Beyonce büyük beğeni topladı.

Aksesuar olarak yine gümüş tonlarında bir şapka tercih eden Teksaslı yıldız, göğüs ucunu da taşlarla kapladı. Beyonce’a 24 saat dolmadan 7 milyondan fazla beğeni geldi.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio