Jennifer Lopez’den depremzedeler için destek çağrısı

ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez, depremlerin ardından Türkiye için yardım çağrısında bulundu. Şarkıcı, yaptığı çağrı ile UNICEF’e bağış yapılmasını istedi.

DUVAR- Merkez üssü Maraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerde 17 bin 674 kişi hayatını kaybetti, 70 bin 347 kişi ise yaralandı.

Yıkımın 5’inci gününde arama kurtarma çalışmaları devam ederken, dünyanın farklı ülkelerinden de depremzedeler için destek çağrıları sürüyor. Daha önce Oscar ödüllü oyuncu Russel Crowe, oyuncu ve yönetmen Antonio Banderas, şarkıcı Dua Lipa, piyanist Evgeny Grinko, oyuncu Hugh Jackman ve oyuncu Elijah Wood gibi isimlerin taziye ve destek mesajlarının ardından bir destek paylaşımı da şarkıcı Jennifer Lopez’den geldi. Şarkıcı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Sosyal medya hesabından üzüntüsünü paylaşan Lopez, depremzedeler için takipçilerinden UNICEF’e bağış yapmalarını istedi. Türkiye ve Suriye’deki herkese, size tüm sevgimi ve gücümü gönderiyorum. Bu, bölgeyi neredeyse 100 yılda vuran en güçlü deprem. Lütfen çocukların ve ailelerin bu zor zamanlarda ihtiyaç duyduklarını bulmalarına yardımcı olun.”

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio