İkinci baharda sürpriz aşk! Artık saklanmıyorlar

Gösteri dünyası son günlerde beklenmedik bir aşkı konuşuyor. Bu aşkın kahramanlarının her ikisi de sinemanın, kendilerini yıllar önce kanıtlamış ustalarından.

Her ikisi de geçmişte uzun süren ilişki ya da evlilikler yaşadı. Her ikisi de artık gençlik yıllarını geride bırakıp orta yaşlarını sürüyor. Yine de bu sürpriz aşklarıyla magazin gündeminin ilk sıralarına yerleştiler.

GÖZLERDEN UZAK BİRLİKTELİK YAŞIYORLAR
Son birkaç haftaya damgasını vuran bu büyük aşkın kahramanları ‘dünyanın en güzel kadınlarından biri’ olarak hafızalara yerleşen 58 yaşındaki Monica Bellucci ile 64 yaşındaki usta yönetmen Tim Robbins. Bellucci ile Burton, geçtiğimiz hafta çıktıkları bir gece gezmesinde sokaklarda birbirlerini öpücük yağmuruna tutarken görüntülendi. Çiftin, yaklaşık dört aydır gözlerden uzak bir şekilde flört ettiği belirtildi.

ASLINDA YILLARDIR TANIŞIYORLAR
Durum böyle olunca yani sinemanın iki ünlüsünün böylesine sürpriz bir aşka adım attığı ortaya çıkınca bütün meraklı bakışlar da çiftin geçmişine odaklandı. Monica Bellucci ile Tim Burton; Paris Match dergisinin ileri sürdüğüne göre 2006 yılında Cannes Film Festivali sırasında tanıştılar. Fakat o dönemde Burton, Helena Bonham Carter ile birlikteydi. Monica Bellucci de Fransız oyuncu Vincet Cassel ile evliydi.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir