Charlize Theron, Paris Moda Haftası sırasında eski fotoğraflarla Dior defilesini anımsatan püsküllü bir elbiseyle sınıfın simgesi

Charlize Theron, bu hafta başlarında Paris Moda Haftası sırasında düzenlenen Dior defilesinde geçirdiği zamanı hatırladıve Perşembe günü Instagram’a bir yığın eski fotoğraf yükledi.

2004 yılından beri markanın lüks J’adore kokusunun yüzü olan güzel, Blackpink üyesi Jisoo  gibi diğer ünlülerle birlikte Sonbahar/Kış 2023 etkinliğine katıldı.

47 yaşındaki Mad Max: Fury Road aktrisi, dizinin “kesinlikle harika” olduğunu ve “Bunca yıl boyunca House of Dior’dan ayrı kaldığı için minnettar olduğunu” belirterek 7,1 milyon takipçisine fışkırdı.

Görünüşünü, dizlerinin altına kadar inen ve altındaki takımını göstermek için düğmeleri açık bırakılan uzun kollu, siyah bir ceketle katmanlaştırdı.

Sinirli bir parlama için, iki çocuk annesi bağcıklarla sabitlenmiş bir çift siyah savaş botu giydi.

Kısa bir süre önce spor kumral saçlarının ardından platin buklelerini ortaya çıkaran Monster oyuncusu, defileye siyah Lady Dior el çantasıyla katıldı.

Saçları iki yana ayrılmıştı ve uçları kulaklarının hemen altında duracak şekilde hafif dalgalar halinde dökülüyordu.

Topluluğun ana odak noktası olmasına izin vermek için aksesuarlarını minimalist tutmayı seçti ve bir çift altın, zarif Christian Dior küpe taktı.

Charlize’nin makyajı şenlikler için zarif bir şekilde yapıldı ve gözlerini öne çıkarmak için bir siyah rimel ve göz kalemi tabakasından oluşuyordu.

Yıldız ayrıca elmacık kemiklerini daha iyi vurgulamak için hafif bir allık ve son bir dokunuş için dudaklarına parlak, pembe bir renk tonu ekledi.

Altyazıda, aktris heyecanla şöyle yazdı: “Kesinlikle büyüleyici @Dior Sonbahar-Kış şovu hâlâ hayranlık içinde.”

Ardından, sevilen Fransız markasının şu anki kreatif direktörü Maria Grazia Chiuri’ye seslendi ve “Gerçekten kendinizi aştınız” diye kaleme aldı. Tüm bu yıllar boyunca House of Dior’dan ayrı kaldığım için çok minnettarım – bu büyülü andan ayrı olmama izin verdiğiniz için teşekkür ederim. Bir dahaki sefere kadar, Paris.’

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir