Kylie Jenner ve Timothee Chalamet ‘resmen’ aşk yaşıyorlar!

 Gösteri dünyasının kendinden en çok söz ettiren iki genç isminin yeni bir aşka yelken açtıkları söylentisi herkesi şaşkına çevirmişti. ABD basınının ortaya attığı iddiaya göre bu beklenmedik ilişki gerçekten de yaşanıyormuş!

Bu kadar gümbürtü koparan bu ilişki iddialarının muhatabı iki isim ise Kylie Jenner ve Timothee Chalamet’den başkası değil. Kardashian ailesinin en küçük kardeşi ve son yıllarda giderek büyüyen kozmetik ürünleri şirketini bir imparatorluğa dönüştüren Kylie Jenner, rekor üstüne rekor kırarak 30 yaş altındaki en zengin kadın unvanına sahip olmayı başarmıştı.

Daha küçücükken ablaları Kim, Kourtney ve Khole Kardashian ve Kendall Jenner’la birlikte kamera karşısına geçtiği ve bu enteresan ailenin yaşantısını anlatan “Kardashian’lar” adlı realite şovuyla dünyanın tanıdığı bir isim haline gelen Kylie, daha 25 yaşındayken elde ettiği büyük başarılarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio