Taylor Swift’i 27 saniyede terk eden eski sevgilisi konuştu

Erkek kardeşleriyle birlikte kurduğu “Jonas Brothers” grubunun vokalistliğini yapan şarkıcı Joe Jonas, eski sevgilisi Taylor Swift ile arasındaki ilişkiye değindi.

2008 yılında üç ay kadar birlikte olan çiftin yolları kısa süre içerisinde ayrıldı ve Swift, aynı yıl katıldığı “Ellen DeGeneres Show”da, Jonas’ın kendisinden telefonda 27 saniyede ayrıldığını ve “onu kesinlikle hatırlamayacağını” açıklamıştı.

Jonas hakkında “Forever & Always” isimli bir şarkı da yazan Swift’in hayranları, bu ayrılık nedeniyle oldukça tepkiliydi.

Ancak aradan geçen zamanda sakinleşen Swift, 2019’da “Ellen DeGeneres Show”a tekrar çıktığında, on yıl önce Jonas’ı “diline doladığı” için pişmanlığını dile getirdi.

“Bu çok fazlaydı,” diyen Swift, “şimdi buna güldüğünü” de ekledi.

“Game of Thrones” yıldızı Sophie Turner ile 2019 yılında evlenen Jonas da, salı günkü katıldığı “Armchair Expert” isimli podcast’te Swift’in hayranlarının “bu günlerde benden hoşlandıklarını düşünmeyi umuyorum” açıklamasında bulundu.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio