Takipçilerine teşekkür etmek için mayoyla kamera karşısına geçti

Rol aldığı ‘Modern Family’ adlı diziyle şöhretinde ikinci bir çıkış yakalayan 50 yaşındaki Sofia Vergara, 30 milyon takipçiye ulaşan Instagram sayfasından hayranlarına teşekkür etmek için mayosuyla poz verdi.

Modern Family‘ dizisinin yıldızı Sofia Vergara, geçtiğimiz sene sunuculuğunu üstlendiği 2021 Stand Up to Cancer etkinliğinde, kendisine henüz 28 yaşındayken konulan tiroit kanseri teşhisinden söz etmişti.

ABD’li oyuncu Vergara, “Rutin muayenede doktorum boynumda bir yumru fark etti. Pek çok test yaptılar ve sonunda bana tiroit kanseri olduğumu söylediler” demişti.

HALA İLAÇ KULLANIYOR

Vergara, daha önce de kanserle mücadelesini anlatırken, tiroidinin alınması gerektiğini ve böylece tamamen iyileşebileceğini açıklamıştı. Oyuncu, hipotiroidiyi (tiroit bezinin az çalışmasına bağlı olarak tiroit hormonlarının az salgılanması) önlemek için hâlâ ilaç kullandığını da belirterek; “Bu süre zarfında sadece tiroit kanseriyle ilgili değil, aynı zamanda kriz zamanlarında birlikte daha iyi olduğumuzu da öğrendim” demişti.

TAKİPÇİLERİNE TEŞEKKÜR MESAJI

Sofia Vergara, son olarak 30 milyon takipçiye ulaşan Instagram sayfasından hayranları için bir teşekkür mesajı paylaştı.

Haber

İlginizi Çekebilir