NATO Zirvesi bitti

Litvanya’nın başkenti Vilnius kentinde düzenlenen NATO Zirvesi’nden gelen Zelenski görüntüleri viral oldu. Sosyal medyada, “Zelenski zirvede yalnız bırakıldı” yorumları yapıldı. Fakat gerçek bu değildi.

Litvanya’nın başkenti Vilnius’ta gerçekleştirilen NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi kapsamında resmi akşam yemeği düzenlendi. NATO liderleri yemeğe eşleriyle birlikte katıldı ve toplu fotoğraf çekildi.

Toplu fotoğraf anında objektiflere yansıyan bir kare sosyal medyada viral oldu. Fotoğraflarda, yemeğe eşi Olena Zelenka ile birlikte katılan Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski’nin eşi biriyle konuşurken ve diğer liderler birbiriyle selamlaşırken tek başına kaldığı görülüyor. Aslında Zelenksi eşinin başka bir liderin eşiyle yaptığı konuşma sırasında saygıyla eşini dinliyor.

Rusya yanlısı ve NATO karşıtı paylaşımlarda bulunduğu görülen hesaplar tarafından da paylaşılan fotoğraflara, Twitter’da ‘Zelenski, zirvede yalnız kaldı’ yorumları yapıldı.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio