Christina Aguilera İlk Kez Türkiyede. Bilet Fiyatları Şaşkına Çevirdi!

7 Grammy ödülü sahibi dünyaca ünlü  Amerikalı şarkıcı Christina Aguilera, 8 Ağustos’ta Antalya’da konser verecek. Konser, Regnum Live in Concert kapsamında sahne alacak olan Christina Aguilera’nın, Türkiye’de ilk konseri olacak.

Aguilera, 8 Ağustos’ta Regnum Carya, Belek’te sahne alacak ve henüz kulisi için zorlayıcı bir talebinin bulunmadığı söyleniyor. Şarkıcı, eski eşinden 15 yaşındaki oğlu Max Liron ve şu anki nişanlısından 9 yaşındaki kızı Summer Rain ile Antalya’da hem tatil yapacak hem de konser verecek.

Amerikalı şarkıcı Christina Aguilera, son zamanların en başarılı isimlerinden biri. Dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip olan şarkıcının sahne performansları göz kamaştırıyor. 8 Ağustos’taki konserinin bilet fiyatları ise Türkiye’deki hayranlarını şaşırttı.

Christina Aguilera’yı ayakta dinlemek isteyenler 15.000 TL, locada izlemek isteyenler ise 980 bin TL ödeyecek.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio