Brad Pitt ve Angelina Jolie nihayet anlaştı

Brad Pitt ve Angelina Jolie, Fransa’daki üzüm bağlarıyla ilgili 350 milyon dolarlık hukuk savaşını mahkeme dışında çözmeyi kabul etti.

Brad Pitt ve Angelina Jolie arasındaki savaş, hafızalardaki en uzun ve acılı ünlü boşanması oldu. Ancak Pitt’in ortak sahip oldukları üzüm bağı konusunda zorbalık ve yasadışı davranışlarda bulunmakla suçlandığı yasal başvurudan sadece iki hafta sonra, barışın nihayet ufukta olabileceği ortaya çıktı.

Hem 59 yaşındaki Pitt hem de 48 yaşındaki Jolie, aralarındaki anlaşmazlığı çözebilecek arabuluculuğu kabul ettiler. Üzüm bağı anlaşmazlığı konusunda geçen hafta dosyalanan belgeler, her iki yıldızın da Chateau Miraval konusundaki anlaşmazlıkların çözümü için mahkemeye gitmek yerine alternatif bir yöntem olarak arabuluculuğu kabul ettiklerini gösteriyor.

Jolie ayrıca bir uzlaşma konferansına katılmaya istekli olduğunu da söyledi.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio