Hafsanur Sancaktutan’dan iddialı kombin

Hafsanur Sancaktutan Instagram hesabında paylaştığı fotoğrafıyla dikkat çekti. Göğüslerini gösteren kombini sosyal medyayı karıştırdı. Ünlü oyuncuya yorum yağdı.

Oyuncu Hafsanur Sancaktutan geçtiğimiz hafta sonu bir dergi çekimi için Paris’e gitti. Oyuncunun Paris’ten paylaştığı fotoğraflarda göğsünün yarısını açıkta bırakması tepki çekti.

Kerem Bürsin ile Ya Çok Seversen dizisinde başrolü paylaşan oyuncu Hafsanur Sancaktutan, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem olan bir isim. Sol Yanım isimli diziyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu, geçtiğimiz hafta bir dergi çekimi için Paris’e gitti. Güzel oyuncu, kısa bir süre kaldığı Paris’in sokaklarından iddialı kombiniyle fotoğraflar paylaştı. Cesur pozlarını sosyal medya hesabından paylaşan güzel oyuncunun sütyensiz pozlarında, göğüslerinin yarısının açıkta olması dikkat çekti. Hafsanur Sancaktutan, altına da transparan bir etek giydi. Beyaz iç çamaşırıyla ve göğüs dekoltesiyle bazı takipçilerinin tepkisini çeken güzel oyuncuya yorum ve beğeni yağdı. İşte o kombin:

 

Hafsanur Sancaktutan göğüslerini açınca sosyal medya karıştı! Ünlü oyuncuya yorum yağdı

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio