Ferhat Göçer, Müzik Kariyerine Bodrum’da Başladı

Ferhat Göçer, müzik kariyerine 19 yaşında Bodrum’da başladığını belirterek, annesinin isteğini yerine getirdiğini ve şarkıcı olduğunu söyledi. Göçer’in annesinin yanına gidip, ‘Anne ben şarkıcı oldum’ esprisi sonrası ellerinden öpmesi dikkat çekti. Göçer, annesinin desteğiyle müzikseverlerden alkış aldığını ve annesinin bunda büyük payı olduğunu ifade etti.
Müzik kariyerine 19 yaşında Bodrum’da başladığını belirten Ferhat Göçer “Üniversitedeyken gitarımı alıp, Bodrum’a geldim. İlk profesyonel sahnemi Bodrum’da bir otelde aldım. Annem doktor olmamı çok istiyordu, hem onun isteğini yerine getirdim hem de kendi istediğimi” dedi.

“ANNE BEN ŞARKICI OLDUM” Kendini izlemeye gelen annesi Fatma Nevin Göçer’in yanına giden Ferhat Göçer’in, “Anne ben şarkıcı oldum” esprisi sonrası annesinin ellerinden öpmesi dikkat çekti.

Ferhat Göçer sahnede annesinin elini öptü Ben şarkıcı oldum

“CENNET ANNELERİMİZİN AYAKLARI ALTINDADIR” Müzikseverlerden alkış alan Ferhat Göçer “Cennet annelerimizin ayağının altındadır. 30 sene hekimlik yaptım, yıllardır da sahnelerdeyim. Annemin bunda çok payı vardır” ifadelerini kullandı.

Ferhat Göçer sahnede annesinin elini öptü Ben şarkıcı oldum

Haber

İlginizi Çekebilir