Sahte görüşme Burak Özçivit’i kızdırdı

Amerikalı model Angelina Michelle, Instagram’da Burak Özçivit ile görüntülü görüşmesini paylaştı. Üzerine İngilizce “Türkiye’yi seviyorum” notunu düştü. Bu görüntü “Hayırdır Burak?” yorumlarıyla sosyal medyada yayınlanınca Özçivit “Yeter artık bizi rahat bırakın” diyerek gerçek görüntüyü yayınladı. Gerçekte Özçivit annesiyle görüşüyordu. Michelle, annenin görüntüsünü kaldırıp yerine kendi fotoğrafını koymuştu.

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Angelina Michelle, güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakıyor. Kızıl saçları ve cüretkar pozlarıyla adından söz ettiren model son paylaşımıyla Türkiye gündemine de girdi.

Seksi model Michalle Fahriye Evcen ile evli olan iki çocuk babası Burak Özçivit ile Facetime yaptığı anları paylaştı. Fotoğrafın gerçek olup olmadığı bilinmezken modelin paylaşıma “I love Türkiye” yazması dikkat çekti.

‘AMAN FAHRİYE GÖRMESİN’

Modelin paylaşımı sosyal medyada hızlıca dolaşıma girdi ve”Aman Fahriye görmesin”, “Reklam olsun diye mi paylaştın?” gibi yorumlar aldı. ‘YETER ARTIK BİZİ RAHAT BIRAKIN’  Burak Özçivit’ten jet yalanlama geldi. Sosyal medyada hemen fotoğrafın doğrusunu yayınladı. Özçivit “Yeter artık bizi rahat bırakın diyerek gerçek görüntüyü yayınladı.

Gerçekte Özçivit annesiyle görüşüyordu. Michelle, annenin görüntüsünü kaldırıp yerine kendi fotoğrafını koymuştu. 2017 yılında nikâh masasına oturan, 2019’da oğulları Karan’ı kucaklarına alan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, 18 Ocak’ta ikinci kez anne ve baba olma mutluluğu yaşamıştı.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ikilisi şu sıralar iki çocuğuyla birlikte sıcak havanın tadını tatil yaparak çıkarıyor. Sık sık tekneden paylaşım yapan Fahriye Evcen paylaştığı karelerle binlerce beğeni ve yorum alıyor.

Geçtiğimiz günlerde ise Fahriye Evcen’in eşi Burak Özçivit oğluyla keyif yaptığı anları yayınladı.

Haber

İlginizi Çekebilir