Galatasaray savunmasına duvar örmeye geliyor.

Galatasaray, son olarak PSG’de forma giyen ve şu anda bonservisi elinde bulunan Sergio Ramos transferinde ciddi bir yol kat etti. Galatasaray, Sergio Ramos’a 2.5 milyon Euro imza parası ve 6 milyon Euro maaş teklif etti.
Galatasaray savunmasına duvar örmeye geliyor! Kasa boşalacak ama bu transfer tüm dünyada konuşulacak
Galatasaray, Sergio Ramos transferinde adım adım sona doğru yaklaşmaya başladı.
Kariyerini Avrupa’da sürdürmek isteyen ve Suudi Arabistan’dan gelen astronomik teklifleri reddeden Sergio Ramos, Galatasaray’ın yaptığı teklife olumlu cevap verdi.
Galatasaray’ın, dünyaca ünlü stoper Sergio Ramos için yaptığı transfer teklifi ortaya çıktı. Sarı-kırmızılı ekip bonservisi elinde olan Sergio Ramos’a; 2.5 milyon Euro imza parası ve 6 milyon Euro maaş önerdi.
Mukavele süresinin iki yıllık olacağı öğrenilirken, Şampiyonlar Ligi faktöründen dolayı Sergio Ramos’un Galatasaray’ın teklifini kabul ettiği iddia edildi.
İspanya Milli Takımı’nın kaptanlığını uzun yıllar yapan ve 180 maça çıkan Sergio Ramos, geçtiğimiz sezon PSG’de 45 maçta görev aldı.
GALATASARAY’IN PAYLAŞIMINI BEĞENDİ
Galatasaray’ın gündeminde olan Sergio Ramos’un beğenisi sarı-kırmızılı taraftarları oldukça heyecanlandırdı. Ramos, Galatasaray’ın Instagram’dan yaptığı tribün paylaşımını beğendi.

Haber

İlginizi Çekebilir