Anlatırken duygulandı: İyi ki yaşadık. Oğuzhan Koç

Geçtiğimiz yıl görkemli bir düğünle dünya evine giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, mayıs ayında boşanmıştı. Yakın arkadaşı Eser Yenenler’in programına konuk olan Koç, Demet Özdemir ile boşanması hakkında ilk kez konuştu.
Anlatırken duygulandı: İyi ki yaşadık. Oğuzhan Koç, Demet Özdemir ile boşanması hakkında ilk kez konuştu
Geçtiğimiz yıl görkemli bir düğünle dünya evine giren Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, mayıs ayında boşanmıştı. Yakın arkadaşı Eser Yenenler’in programına konuk olan Koç, Demet Özdemir ile boşanması hakkında ilk kez konuştu.
Ünlü şarkıcı Oğuzhan Koç ve güzel oyuncu Demet Özdemir Ağustos 2022’de nikah masasına oturmuştu. 8 aylık evlilikleri 8 Mayıs’ta tek celsede sona eren çift, ayrılıklarıyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmamıştı.

Anlatırken duygulandı: İyi ki yaşadık. Oğuzhan Koç, Demet Özdemir ile boşanması hakkında ilk kez konuştu

“GÖZDE BİR DULUM”
Eser Yenenler’in Youtube programına konuk olan Oğuzhan Koç, Demet Özdemir’le evlilikleriyle ilgili ilk kez konuştu. Koç, Yenenler’in “Hocam dulsun, bu denir mi?” sorusu üzerine “Evet, dulum… Gözde bir dulum” dedi.

Anlatırken duygulandı: İyi ki yaşadık. Oğuzhan Koç, Demet Özdemir ile boşanması hakkında ilk kez konuştu - Resim : 2

“BAŞARISIZ OLDUK”
Eser Yenenler’in “Nasıl hissediyorsun, bir şey yaşadın. Bir şeyler yaşandı. Şimdi kendi kariyerine devam ediyorsun. Kendi içinde hissettiğin bir rahatsızlık var mı? Atıyorum bir başarısızlık ya da bir şey kendi içinde… Ben seni çok iyi gördüm. Yazın da karşılaştık, enerjin çok yerinde ama bu konu sende ne yarattı?” sorusuna karşılık Oğuzhan Koç “Bir tek şey var. Hayatınla ilgili bir plan yapıyorsun ve o plan işlemediğinde bu böyle bir süre yani bir plan yaptım ve işlemedi, başarısız oldum, başarısız olduk hissi geliyor. Karşılıklı geliyor.” yanıtını verdi.
“İYİ Kİ YAŞADIK”

Oğuzhan ayrıca, “Tabii ki önemli ve ciddi bir konu olduğu için bundan alınacak, çıkarılacak bir sürü ders var. Mutlaka almışımdır. Daha sonra alacağım, öğreneceğim bir şeyler de vardır… Daha sonra farkına varacaklarım olabilir. Ama hayatta bunlar var. Bazı şeyler var. Hakikaten ‘Bu benim başıma gelmez, benim planlarım belli’ diyorsun… Hepimiz ölmeyecekmişiz zannediyoruz ya, öleceğiz. Bu da olacak başına geldiği esnada çok şaşırmıyorsun. Şahane bir şey yaşadık, şahaneydi her şey… İyi ki yaşadık… İyi ki benim başıma böyle bir şey geldi… Her şey yolunda, hayat devam ediyor…” ifadeleriyle yaşananlara dair merak edilenleri yanıtladı.

Haber

İlginizi Çekebilir