Rolling Stones gazete ilanıyla yeni albümünün tanıtımını yapıyor

Rolling Stones, yeni albümlerinin adını yerel bir gazetede hayali bir cam onarım işinin ilanıyla açıkladı.

Ancak reklam birkaç ipucu içeriyordu: Stones’un ünlü dudak logosunun minyatür bir versiyonu, i harfinin üzerindeki nokta olarak göründü ve cam onarım işi, grubun kurulduğu yıl olan 1962’de kuruldu.

Şirketin adının Hackney Diamonds’ın yeni albümlerinin adı olduğuna inanılıyor ve grubun 1978’deki Some Girls albümüyle aynı yazı tipini kullanıyor. Bu tabir, yerel argoda kırık cam anlamına gelir; özellikle de bir soygun sırasında araba ve mağazaların camları kırıldıktan sonra yerde kalan cam kırıkları.

Yeni Stones albümü, 2016’da blues cover şarkılarından oluşan bir koleksiyon olan Blue and Lonesome’dan bu yana ilk albüm olacak ve 2005’teki A Bigger Bang’den bu yana ilk orijinal materyal kayıtları olacak. Yapımcılığını Grammy ödüllü Andrew Watt’ın yaptığı albümde Paul McCartney ve Elton John’un da yer alacağı söyleniyor.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio