Kylie Jenner ve Timothée Chalamet romantizmi halka duyurdu

Kylie Jenner ve Timothée Chalamet, Pazartesi günü Beyonce’nin yıldızlarla dolu Los Angeles şovunda ilk kez birlikte fotoğraf çektirirken aşklarını halka duyurdular . 

25 yaşındaki realite yıldızı ve 27 yaşındaki Beni Adınla Çağır aktörü, şarkıcının üçüncü ve son LA Renaissance tur durağında sosyal medyada paylaşılan bir klipte Inglewood’daki SoFi Stadyumu’nda konuşurken ve flört ederken görüldü . 

Söylentiye göre sevgilisiyle sohbet ederken, sigara içtiği görüldü. Kylie’nin gülerek ve oyuncunun söylediği bir şeye başını geriye atmasıyla ikili harika vakit geçiriyor gibi görünüyordu. Kylie kolsuz bir takım giymişti ve saçlarını şık bir şekilde toplamıştı. Bu arada Hollywood aktörü, kapüşonlu üst ve siyah beyzbol şapkasından oluşan tamamen siyah bir görünüm sergiledi.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio