İş Bankası’ndan Cumhuriyetin 100. yılında Atatürk Konferansı

Türkiye İş Bankası, Cumhuriyetin 100. yaşı vesilesiyle yurtiçi ve yurtdışından konuşmacılarla “Atatürk Vizyonuyla Gelecek Yüzyıla Bakış” başlıklı uluslararası konferans düzenleyecek.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından Türkiye’nin ilk milli bankası olarak kurulan Türkiye İş Bankası, Cumhuriyetin 100. yıldönümünü özel etkinliklerle kutlamaya devam ediyor. Banka, 29 Ekim’e geri sayımın başladığı bir dönemde “Atatürk Vizyonuyla Gelecek Yüzyıla Bakış” başlıklı uluslararası bir konferans düzenliyor.

BİLET GELİRLERİ ANITKABİR DERNEĞİ’NE BAĞIŞLANACAK

İş Kuleleri Salonu’nda 28-29 Eylül 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek konferans, yurt içinden ve yurt dışından önemli konuşmacılara ev sahipliği yapacak. Sınırlı sayıda bilet satışı yapılacak etkinlikten elde edilecek gelir, Anıtkabir Derneği’ne bağışlanacak.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio