25. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödül Töreni’nde Ustaya Saygı

İlk Türk kadın tiyatro oyuncusu Afife Jale anısına düzenlenen ‘25. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödül Töreni’ önceki akşam Haliç Kongre Merkezi’nde yapıldı. Duayen tiyatrocu Haldun Dormen (95) rahatsızlığı nedeniyle kırmızı halı üzerine konulan bir koltuğa oturarak konukları karşıladı.
Törene eşi Beyza Şekerci ile katılan oyuncu Engin Hepileri (45), büyük ustayı fark edince hemen yanına koştu, önünde eğildi, saygıda kusur etmedi.

Haldun Dormen, “Engin çok sevdiğim bir öğrencim. Ama yüzünü çok az görüyorum” dedi. Engin Hepileri de “İşten güçten arayı epey açtık. Haldun hocam hep kalbimde” diye konuştu.

Özge Özder: ‘Ata’mızın karşısına çıkıyormuş gibiyim’

Başrolünde olduğu ‘1923’ müzikaliyle ödül alan Özge Özder şunları söyledi: Müzikalde her sahneye çıktığımda dizlerim titriyor, ağlıyorum. Bunun sebebi oyunculuk heyecanı değil, Ata’mızın karşısına çıkıyormuş gibiyim.”

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio