Bu hafta sekiz film sinemaseverlerle buluşuyor

Sinema salonlarında bu hafta altısı yerli, sekiz film vizyona girecek.
“Bursa Bülbülü”
Senarist, oyuncu ve müzisyen Ata Demirer’in başrolünde yer aldığı “Bursa Bülbülü” filmi, bu hafta yeniden beyazperdede olacak.

“Masal Zamanı 2: Sihirli Kapı”

Çocuk yıldızların yer aldığı “Masal Zamanı 2: Sihirli Kapı” filmi, kötülerin dünyayı ele geçirmesini engellemeye çalışan masal kahramanlarının hikayesini anlatıyor.

“Hep Yek: Düğün”

Bilal Kalyoncu’nun yönettiği “Hep Yek: Düğün”, İstanbul’dan kaçan Altan ve Gürkan’ın, İç Anadolu’nun en büyük mafyasının kızını kaçırmaları sonrası başlarından geçenleri konu alıyor.

“Roza”

Belçim Bilgin, Burak Sevinç ve Fikret Kuşkan’ın rol aldığı “Roza” filmi, mevsimlik işçi olarak Şanlıurfa’dan Mersin’e göç eden bir ailenin hayatına odaklanıyor.

“Jester: İntikam Gecesi”
Colin Krawchuk’ın yönettiği, ABD yapımı “Jester: İntikam Gecesi”, kasabalarını tehdit eden varlıktan kurtulmanın yolunu arayan iki kız kardeşin hikayesini konu ediniyor.
“Hazep”
Yönetmen koltuğunda Doğuş Arslan’ın oturduğu korku türündeki “Hazep” filminin başrollerinde Cemal Aşkın Alpçetin ve Doğuş Arslan yer alıyor.
“Exorcist: İnançlı”
David Gordon Green’in hem senaristliğini hem yönetmenliğini üstlendiği “Exorcist: İnançlı”, başlarına gelenlerden sonra şeytanın en kötüsüyle yüzleşmek zorunda kalan bir adamın hikayesini anlatıyor.
“Kent Mezarlığında Sızıntı”
Umut Burçin Gülseçgin’in yönettiği “Kent Mezarlığında Sızıntı”, evlerinin karşısındaki mezarlıktan topladıkları çalı çırpıyı evlerine getirmeleriyle hayatları kabusa dönen bir çiftin hikayesini konu ediyor.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir