Abdullah Avcı: Yeni gelmedim, geri geldim

Trabzonspor’da teknik direktör Nenad Bjelica ile yolların ayrılmasının ardından sözleşme imzalanan Abdullah Avcı, Trabzon’a geldi.
İstanbul Havalimanı’ndan Türk Hava Yolları’na ait uçakla Trabzon’a gelen Avcı’yı, havalimanında bir grup taraftar sevgi gösterileriyle karşıladı.Taraftarlar, çiçek verip kaşkol taktıkları Avcı için tezahüratlarda bulunurken “Dingin denizden Karadeniz’in dalgalı denizine tekrar hoş geldiniz” yazılı pankart açtı.

Teknik direktör Avcı, basın mensuplarının sorularını yantıladı.
“Yeni gelmedim, geri geldim. 7 aylık bir süreç. Uçağa bindiğimden beri çok güzel duygular… Trabzonspor ne zaman çağırıyorsa Trabzon şehri ne zaman davet ediyorsa biz bulunmak istiyoruz. Bulunmak temel duygu, düşüncemiz. Ertuğrul Doğan’a, özellikle yönetim kuruluna nazik davet için teşekkür ediyorum. Bıraktığımız yerden daha iyisini yapabilmek için devam edeceğiz. Önümüzdeki hafta başında sohbet toplantımızı yapıp ekibimle yüksek enerji ile beraber start vereceğiz.”

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio